Klasa A - 16 kolejka

Polonia II Przemyśl - LKS Ujkowice     4:1    (1:0)

Bramki: Kucab 8’ 70’, Kazek. A 60’ (karny), Żyga 85’

Polonia: Kuźma – Zwoliński, Andruszewski (C), Olejarz, Kurylak – Berezowski (Brudek 83’), Łoś (Soból 85’), Jaroch. B, Bacza (Stawarz 80’) – A. Kazek, Kucab (Żyga 73’)
Rezerwa: Żyga, Stawarz, Soból, Żygała, Kruk

Rezerwy Przemyskiej „Barcelonki” zaliczyły udaną inaugurację rundy wiosennej pokonując na własnym stadionie Ujkowice 4-1. Był to udany rewanż za mecz z rundy jesienniej gdzie Polonia przegrała 1-4. Mecz rozpoczął się od wysokiego pressingu naszych zawodników co zaowocowało szybko strzeloną bramką. Trafienie było dość kuriozalne, gdyż nastrzelany przez kolegę z drużyny Łukasz Kucab skierował futbolówkę do bramki barkiem. Po strzelonej bramce Polonia trochę zwolniła tempo i rozważnie dyktowała warunki rywalom z Ujkowic,do przerwy wynik nie zmienił się. W drugiej części Poloniści dominowali na boisku, jednak to bramkę kontaktową strzelili goście w 50’ po wątpliwym rzucie karnym. Stracona bramka nie podcięła jednak skrzydeł Przemyskiej Barcelonce, wręcz przeciwnie zmotywowała bo jeszcze większej woli walki i wiary w zwycięstwo czego efektem były kolejne trafienia Adriana Kazka z rzutu karnego, Łukasza Kucaba i Mateusza Żygi. Zwycięstwo mogło być okazalsze ale w niektórych akcjach zabrakło Polonistom zimnej krwi. Kolejny mecz nasze rezerwy rozegrają w najbliższą niedzielę w Huwnikach o godzinie 15:00, wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Zdjęcia: Piotr Wróbel