1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Klasa A - 10 kolejka

ULKS Hermanowice - Bendiks Polonia Przemyśl II     0:10     (0:6)

Polonia: Kuźma - Zwoliński, Barszczak, Andruszewski(c), Kurylak - Żyga, Delikat, Kucab,Łoś - A Kazek, Kwolik
Rezerwa: Kruk, Brudek, Berezowski, Maciołek, Wojdyło

Bramki: Kazek 4, Kucab 2, Żyga 2, Zwoliński, Barszczak

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy rezerw Przemyskiej Barcelonki w Hermanowicach aplikując gospodarzom 10 bramek, co i tak było najniższym wymiarem kary bo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek Polonia miała co najmniej drugie tyle. Wynik spotkania mówi sam za siebie wiec jakikolwiek komentarz jest zbędny, a co do piłkarzy ULKS Hermanowice to jedynym pozytywnym i godnym odnotowania akcentem było to, że w ogóle wyszli po przerwie na boisko.

Następne spotkanie zapowiada się jako hit 11 kolejki a zarazem hit całej rundy jesiennej przemyskiej „A” klasy. 9 października o godz. 15:00 Bendiks Polonia Przemyśl II podejmować będzie na własnym stadionie rewelacje rundy jesienniej i lidera „A” klasy Fenix Leszno. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie.

Kategorie: