Klasa A

Bendiks Polonia Przemyśl II - LKS Batycze     3:1     (2:1)

Bramki dla Polonii: Kucab 9’, 68’, Delikat 13’

Polonia: Kuźma – Gudzelak (70’ Berezowski), Barszczak (46’ Łoś), Andruszewki (c), Kurylak – Zwoliński, Delikat, Kościelny, Żyga (77’Krupczak) – Kazek.A (46’ Pikłowski), Kucab (80’ Kruk)
Rezerwa: Przybyszek, Brudek, Kruk, Berezowski, Łoś, Pikłowski, Krupczak

W meczu kończącym rundę jesienną „A” klasy rezerwy przemyskiej „barcelonki” podejmowały na własnym stadionie drużynę z Batycz. Mecz od samego początku zdominowali Poloniści, którzy narzucili swój styl i stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Już w 9 minucie pierwszą bramkę strzelił Łukasz Kucab który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. W 13 minucie spotkania ku zaskoczeniu wszystkich Batycze doprowadzają do remisu z rzutu wolnego. Dość krótko cieszyli się z remisu goście bo już cztery minuty później Polonia wyszła na prowadzenie za sprawą Delikata, który wykończył dobrze rozegrany rzut rożny. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ zmianie mimo kilku wyśmienitych okazji Polonistów. Druga połowa spotkania to zdecydowana przewaga Polonii, która zepchnęła gości do głębokiej defensywy i raz za razem stwarzała sobie dogodne okazji do podwyższenia wyniku. Bramkę na 3-1 dla Polonii zdobył Łukasz Kucab w 68 minucie po dobrej akcji całego zespołu.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Strzelcy po rundzie jesiennej:
Adrian kazek – 13
Kucab Łukasz – 7