III miejsce w Łańcucie

W dniu 06.02.2010r. drużyna młodzików (rocznik 1999) zagrała w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. W imprezie tej wzięło udział 8 zespołów, a nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na miejscu 3. Oprócz pucharu za zdobycie miejsca na podium Polonia przywiozła dwie nagrody indywidualne, które otrzymali Jakub Głuszko za zdobycie korony króla strzelców, a także wyróżniony przez organizatorów statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju Jan Pelc. Udział w tym turnieju oraz wszystkie zdobyte nagrody cała drużyna dedykuje swojemu koledze z drużyny Dominikowi Wodce, który nabawił się kontuzji i nie może na razie uczestniczyć w zajęciach. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do udziału w treningu Dominik!!!

kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Najlepszy strzelec turnieju

Najlepszy zawodnik turnieju

Opis do zdjęcia grupowego:
stoją od lewej: Daniel Cisek, Paweł Pawłucki, Sebastian Kotowicz, Jakub Toporowski, Wiktor Wielgosz, trener Artur Rostecki
klęczą od lewej: Piotr Pecko, Jan Pelc, Jakub Głuszko, Hubert Domin, Miłosz Urban

Kategorie: