III Liga Piłki Siatkowej Kobiet - 5 kolejka

MKS Polonia POSIR Przemyśl – UKS MOSIR Jasło     0:3    (16:25, 17:25, 20:25)

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl: Joanna Wiśniowska –kapitan /rozgrywająca/, Anna Domańska /przyjmująca/, Lilia Winiarska /środkowa/, Katarzyna Kruba /atakująca/, Kamila Presz /środkowa/, Aleksandra Kępczyńska /przyjmująca/, Agnieszka Galanty /libero/ oraz Angelika Makuchowska, Katarzyna Pawłowska i Katarzyna Rysak, Sylwia Wolańska.
Trener: Jan Buć

W sobotę, 13 listopada rozegrano 5 kolejkę rozgrywek III ligi piłki siatkowej kobiet. W Przemyślu na hali POSIR-u spotkały się drużyny MKS Polonia POSIR Przemyśl i UKS MOSIR Jasło. Był to mecz inaugurujący, po dziewiętnastu latach przerwy trzecioligowe rozgrywki siatkówki kobiet w Przemyślu. Drużyna gości, ubiegłoroczny II-ligowiec, to doświadczony i dobrze zorganizowany zespół, dysponujący mocną i precyzyjną zagrywką. Debiutancka trema, oraz problemy zawodniczek Polonii z odbiorem spowodowała, że Przemyślanki zostały pokonane w trzech krótkich setach – do 16, 17, i 20. Pomimo porażki gospodyń, było to dla licznie przybyłych kibiców interesujące i emocjonujące spotkanie. Mogły się podobać mocne ataki z środka Lilii Winiarskiej oraz skuteczne bloki Angeliki Makuchowskiej. Kolejny mecz zawodniczki MKS Polonia POSIR Przemyśl rozegrają 20 listopada z MUKS Czudec, a 27 listopada o godzinie 12.00 na Hali POSIR przy ul. Mickiewicza w Przemyślu z AZS UR Rzeszów.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Zdjęcia: Piotr Wróbel

Kategorie: