Walne zebranie Delegatów Klubu

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „POLONIA” Przemyśl na podstawie treści §20 ust.2 Statutu klubu zawiadamia Delegatów klubu, że w dniu 29.06.2018  (piątek) w Sali hotelu ACCADEMIA ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 w Przemyślu odbędzie się w pierwszym terminie o godz. 17.00
 w drugim terminie o godz. 17.15
Zwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów klubu.
Przewidywany ramowy porządek dzienny obrad:
1.  Otwarcie obrad i podjęcie uchwał organizacyjnych ich przebiegu.
2.  Sprawozdanie z działalności Zarządu klubu i Komisji Rewizyjnej za okres od  czerwiec 2016 – czerwiec 2018.
3.  Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla członków Zarządu .
4.  Zakończenie obrad.
                                                                                  Zarząd klubu
                                                                                   MKS „POLONIA
                                                                                 Przemyśl

III Kolejka A Klasy

Biało-Czerwoni Kaszyce - Bendiks Polonia Przemyśl II     0:1    (0:0)

Polonia: Przybyszek - Krupczak, Zwoliński, Andruszewski(c), Kurylak - Żyga, Kazek K, Łoś, Berezowski - Magierski, Kwolik
Rezerwa: Kazek A, Wiśniowski, Pikłowski, Kruk, Delikat

Bramka: Żyga 65’

Drużyna rezerw Przemyskiej „Barcelonki” w 3 kolejce „A” klasy rozegrała wyjazdowe spotkanie na bardzo gorącym terenie w Kaszycach. Był to typowy mecz walki, gospodarze z Kaszyc ambitnie starali się stawić czoła piłkarzom Polonii. Pierwsze minuty spotkania były dość wyrównane Biało- Czerwoni usiłowali stworzyć sobie sytuację bramkową, Polonia zaś skutecznie w defensywie przerywała akcje i konstruowała swoje akcje poprzez grę pozycyjną. Z biegiem spotkania Poloniści przejęli inicjatywę i do przerwy wykreowali sobie kilka dogodnych sytuacji,które powinny zostać zamienione na bramki,ale zabrakło skutecznego wykończenia. Druga część spotkania to również przewaga Polonii, której brakowało skuteczności pod bramką Kaszyc. W 65 minucie Przemyska „Barcelonka” w końcu zdołała pokonać bramkarza gospodarzy. Po ładnej akcji groźnie zza pola karnego uderzał Krystian Kazek, goalkeeper z Kaszyc odbił piłkę przed siebie, przytomnie w polu karnym zachował się Mateusz Żyga i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki. Do końca spotkania Polonia spokojnie kontrolował sytuację na boisku i wywiozła z bardzo trudnego terenu cenne 3 punkty.

Następne spotkanie „Second Team” rozegrają na wyjeździe z Leśnikiem w Birczy 24 sierpnia o godzinie 17:00.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć