Finał Pucharu Polski

Areną finałowego spotkania piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław, w którym zmierzą się dwie przemyskie drużyny: Czuwaj i Polonia, będzie stadion przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Taką decyzję podjął Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu na jednym ze swych ostatnich posiedzeń.
- Początkowo zakładaliśmy, iż mecz finałowy rozegrany zostanie poza Przemyślem - poinformował nas prezes jarosławskiej centrali piłkarskiej Mieczysław Golba. - Jednak przy braku zainteresowania jego organizacją ze strony klubów piłkarskich zrzeszonych w naszym okręgu, podjęliśmy decyzję, iż areną pojedynku finałowego będzie stadion Polonii w Przemyślu. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kibice obu drużyn nie darzą się szczególną sympatią. Mam jednak nadzieję, że w dniu rozgrywania meczu, czyli 30 maja, fani Polonii i Czuwaju skoncentrują się tylko i wyłącznie na żywiołowym, kulturalnym dopingu swoich ulubieńców. Zresztą w czasie meczu zostanie zorganizowany dla nich konkurs z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Otóż, ta grupa kibiców, która przygotuje lepszą oprawę meczu popartą kulturalnym dopingiem, otrzyma 10 bezpłatnych biletów na dowolny mecz Euro 2012, który rozgrywany będzie na stadionie lwowskich Karpat.
Super Nowości z dnia 25-04-2007