1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Fianał Pucharu odłożony

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie odwołał mający się odbyć w dniu dziesiejszym finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pomiędzy naszą Polonią a Stalą Sanok.
Oficjalny powód - kłopoty z zabezpieczeniem meczu. Nasuwa się więc pytanie, czy mecz finałowy też zostałby przełożony, gdyby w finale wystąpiła Stal Rzeszów?!

Klub Polonia w dniu 22.06 w godzinach porannych w odpowiedzi na powyższą decyzję poinformował Podkarpacki Związek, że nie wyraża zgody na przeniesienie meczu na inny termin (mecz mógłby być rozegrany w Przemyślu lub innym wyznaczonym miejscu), w związku z wyjazdem części zawodników na urlopy.