Dezyzja PZPN

W dniu dzisiejszym odbyło się nadzwyczajne posiedzenia Wydziału Dyscypliny Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie w sprawie awantur jakie miały miejsce podczas sobotniego meczu w Żurawicy.
Przypominamy, że mecz został przerwany przez sędziego zawodów w 75 minucie po wtargnięciu części "kibiców" na murawę stadionu.
   Decyzją Wydziału Dyscypliny, podjętą w dniu dzisiejszym zarówno Polonia jak i Żurawianka trzy najbliższe mecze mistrzowskie na własnym stadionie muszą rozegrać bez udziału publiczności, począwszy już od meczu w najbliższą środę. Są to w kolejności mecze z Koroną Załęże, Stalą Mielec i Rzemieślnikiem Pilzno.
   Decyzje w sprawie ustalenia wyniku sobotniego meczu zostaną podjęte w piątek (17.08.) na posiedzeniu Wydziału Gier Podk. Związku Piłki Nożnej.