Jaroch  G.Kubas 67'         Hadała
 Chlastawa  Hajduk 70'         Kocur
 Gosa   75'         Adamski 83'  Baran

Aktualizacja co 5-10 min.

(-) Spotkanie prowadzą I ligowi sędziowie z Rzeszowa: R. Kubas, M. Warzocha, S.Petela.
(-) drużyna Czuwaju przyjechała autokarem juz przebrana, w rynku bitwa kibiców, czekamy na rozpoczecie spotkania
1' - drużyny na znak protestu nie wyszły punktualnie na spotkanie, Czuwaj na żólto, Polonia w barwach klubowych, zaczyna od środka Polonia.
3' - Polonia gra z wiatrem, który przeszkadza obu drużynom,
6' - Polonia szuka szansy w strzałach z dystansu, na razie 3 niecelne, czekamy na dostrojenie celowników
15' - gra cały czas toczy się na połowie Czuwaju, trzy rzuty rożne, dośrodkowania w pole karne, wszystko jak na razie jest wybijane przez obrońców Czuwaju
19' - z 25 metrów strzela Gwóżdź, obok bramki, wszyscy czekaja na bramke, hokejowy zamek na połowie Czuwaju
22' - od strony wyciągu, za siatką naszą drużynę dopinguje ok. 1000 kibiców Polonii,
29' - "głową muru nie przebijesz" - chyba najlepiej pokazuje sytuacja na boisku,
35' -   dla Załogi, nie wytrzymuje nasz trener, ostro krytykuje sędziego, ten odsyła go na trybuny, (ma w czym wybierać, miejsc wolnych od liku)
42' -  GOOOOL !!!!!
42' - dośrodkowanie Gwoździa, ręka na polu karnym Folwarskiego, stały egzekutor Paweł Załoga 1:0 !!!
42' - i w między czasie   dla Sochackiego
45' - koniec I połowy,
(-) - wynik z Jarosławia JKS wygrywa z Błękitnymi 3:2,
46' - rozpoczęła sie II połowa, drużyny bez zmian, boczny wiatr zaczyna coraz bardziej przeszkadzać piłkarzom
50' - obraz gry nie uległ zmianie, Polonia na połowie Czuwaju, Czuwaj wybija wszystko na uwolnienie
55' - Załoga z 30m, minimalnie nad poprzeczką
62' - Kot za Bańke
67' - G. Kubas za Jarocha
68' - trudny, mało widowiskowy mecz, Czuwaj praktycznie nie wychodzi za połowe, jedyne zagrożenie z ich strony to 2 rzuty rożne,
70' - Hajduk za Chlastawe
74' - pierwsza bramkowa sytuacja dla Czuwaju, w pole karne wbiega Kocur, 5cm obok słupka (uff..)
75' -  GOOOOL !!!!!
75' - na odpowiedź nie trzeba był odługo czekać, dogranie Kota na pole karne i pierwsza bramka Arka Gosy w barwach Polonii, 2:0 !!!!
78' - Czuwaj wreście "podjął rękawice" i zaczął grać, dwa groźne rzuty rożne, Szramowiat na posterunku
83' - w Czuwaju, Adamski za Barana,
84' - czwarta w Polonii, wchodzi Śledź za Harłacza
90' - koniec spotkania, Derby dla Polonii,