Derby

Dodaj do:
POLONIA-GREINPLAST - Czuwaj Przemyśl   2:0  (2:0)

POLONIA:
Cisek - Rogowski, Załoga, Strzałkowski (77' Mosewicz), Sałek (ż) - Padiasek, Szczygieł, Kot (80' Wojtowicz), Telka - Quaye (46' Rybkiewicz), Hajduk (83' Stępień).
Sędziował: Grzegorz Stęchły - Jarosław.

   Puchar na szczeblu okręgu jarosławskiego przypadł Przemyskiej Barcelonie. Polonia wygrała mecz finałowy z Czuwajem w sposób zdecydowany i niepodlegający dyskusji a końcowy wynik jest najniższy z możliwych. Dość powiedziedzieć, że drużyna Czuwaju oddała na bramkę Piotra Ciska jeden celny strzał (52") bez trudu obroniony przez naszego bramkarza.
   Początkowe minuty meczu były nieciekawe. Gra była wolna i toczyła sie przeważnie w środku pola. Z biegiem czasu poloniści zaczeli przyśpieszać swe akcje i na efekty nie trzeba było długo czekać.W 32 min Kamil Padiasek po indywidualnej akcji trafił piłką w słupek. Dwie minuty później padł gol dla naszego zespołu. Lewą stroną boiska akcję zapoczątkował Tomasz Telka, podał wzdłuż linii bocznej do "Olego", ten z kolei wymanewrował obrońców i zagrał piłkę w pole karne do wbiegającego Grzegorza Hajduka, który nie miał już kłopotów z umieszczeniem jej w siatce rywali.
   Za chwilę (42') było Polonia prowadziła już 2:0. Kapitalne zagranie z lewej strony boiska Damiana Sałka , równie kapitalnym uderzeniem głową zamienił na gola Tomek Telka. Chwilę wcześniej sędzia nie uznał gola Tomka Telki, dopatrując się faulu na obrńcy.
W drugiej częsci Polonia nie forsowała zbyt wielkiego tempa, jednak cały czas kontrolowała wydarzenia na boisku. Czuwajowcy nie byli w stanie nic zdziałać w ofensywie, napotykając na mur nie do przebycia w postaci naszej obrony z Pawłem Załogą na czele.
Losowanie następnego przeciwnika dla Polonii 31.05.
Należy podkreślić też wzorową wręcz organizację dzisiejszych zawodów przez władze Lubaczowa i Zarząd Klubu Sportowego MKS Pogoń-Sokół Lubaczów.


Zdjęcia z spotkania ze strony http://elubaczow.com

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9 foto10
foto11 foto12 foto13 foto14 foto15 foto16 foto17 foto18 foto19
foto20 foto21 foto22 foto23 foto24 foto25 foto26 foto27 foto28
foto29 foto30 foto31