"Barcelonka" rozpoczęła przygotowania

W dniu dzisiejszym przygotowania do sezonu 2007/08 rozpoczęli piłkarze Polonii. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom trenerem polonistów nie będzie Waldemar Wiater (zrezygnował z pracy w klubie z powodów rodzinnych). Drużynę naszą poprowadzi w tym sezonie 42-letni ZBIGNIEW ULANOWSKI, były zawodnik Tomasovii, II- ligowej Avii Świdnik, AZS-u Biała Podlaska. Jako szkoleniowiec pracował m.in w Tomasovii, Granicy Lubycza Królewska. Ten młody szkoleniowiec jest pełen zapału do pracy i ma wielkie ambicje osiągnięcia sukcesu sportowego.

W pierwszych zajęciach uczestniczyli: Piotr Cisek, Wojciech Daniel, Grzegorz Stępień, Łukasz Jurkowski (junior), Artur Strzałkowski, Mirosław Jabłoński, Paweł Załoga, Marcin Rogowski, Krzysztof Zwoliński (junior), Paweł Szuflita (ostatnio Piast Tuczempy), Kamil Padiasek, Maciej Szczygieł, Andrzej Kot, Marek Gwóźdź, Mateusz Zasadny (junior), Mirosław Wojtowicz, Krystian Mazur, Krzysztof Gierczak, Łukasz Woźniak (junior).
Na zajęciach dzisiejszych nie było: Lee Quaye ( Stal Rzeszów?), Grzegorza Hajduka (nie powrócił jeszcze z urlopu). Trwają rozmowy z zawodnikami, którzy mieliby wzmocnić kadrę zespołu.
Już w najbliższą sobotę (14.07.) o godz. 11 mecz kontrolny ze Stalą Sanok w Przemyślu.