30 kolejka

W najbliższą niedzielę przemyska Barcelona zmierzy się w Przeworsku z Orłem. Jeszcze niedawno obydwa zespoły dzieliła w rozgrywkach różnica dwóch klas. Po awansie Orla z klasy okregowej i spadku naszego zespołu z III ligi w obecnych rozgrywkach rywalizujemy z naszym niedzielnym przeciwnikiem na boiskach czwartoligowych. Orzeł z dorobkiem 42 pkt zajmuje w tabeli 8 lokatę, w rundzie wiosennej w 12 meczach zdobył 18 pkt. Najskuteczniejszymi zawodnikami przeworszczan są: Tomasz Pietrasiewicz (16 goli) i Piotr Boratyn (11 goli). Dodatkowym smaczkiem niedzielnej rywalizacji jest fakt, że w drużynie Orła wystepuje trzech zawodników, którzy kiedyś reprezentowali nasze barwy: Boguś Sierżęga - przez wiele lat filar II linii a także Tomek Wojtas i Marek Skupień.
W pierwszej rundzie w Przemyslu padł wynik remisowy 1:1 (br. Mariusz Sawa). Jak będzie w meczu rewanżowym, przekonamy się w niedzielę o godz. 17.