22 kolejka

POLONIA Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się sobotnie spotkanie o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej pomiędzy naszą Polonią i tarnobrzeską Siarką. Zarówno Polonia jak i Siarka w rundzie wiosennej nie straciły jeszcze nawet jednego puktu. Po sobotnim meczu musi się to zmienić.
   Cele obydwu zespołów w obecnym sezonie są różne. Polonia po fatalnej rundzie jesiennej ma zbyt dużą stratę punktową aby włączyć się do rywalizacji o trzecioligowy awans.. Trenerowi Ryszardowi Federkiewiczowi postawiono zadanie budowy zespołu, który o upragniony awans powalczy w następnym sezonie. Siarka natomiast ma realne szanse wygrać rywaliza czwartologowców w tym sezonie. Nie może więc pozwolić sobie na straty punktowe, ponieważ rywalizująca z nią Resovia niezwykła ich tracić, zwłaszcza na własnym boisku ( gra u siebie z Rzemieslnikiem). Historia spotkań pomiędzy drużynami Polonii i Siarki ma długa tradycję. W rundzie jesiennej na boisku w Tarnobrzegu padł remis 1:1 a bramkę dla naszych barw zdobył Marek Skupień (obecnie zawodnik Orła Przeworsk). W sezonie ubiegłym w Tarnobrzegu również padł remis 0:0, natomiast w Przemyślu lepsza okazała się przemyska Barcelona zwyciężając 3:0 (bramki: Solarz, Gwóźdź, Kot).
   W meczu sobotnim obie drużyny zapowiadają walkę o trzy punkty. Powinno więć być bardzo ciekawie.
Zapraszamy na stadion przy Sanockiej na godz. 13.

Zestawienie spotkań 22 kolejki:
id=mecz>
Kolejka 22    14/15.04