1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


20 kolejka IV ligi


POLONIA Przemyśl - Igloopol Dębica 1:0 (0:0)
Bramka:
1:0 Załoga 74'
Polonia: Cisek - Rogowski (46' Hajduk), Jabłoński, Załoga, Sałek (ż) - Gwóźdź, Szczygieł -ż (46' Kot), Delikat (46' Padiasek), Strzałkowski (75' K. Gierczak -ż) - Telka, Quaye.
Igloopol: Wilczyński - Krajewski, Chmiel (85' Janasiewicz), Baran (ż), Stefanik (78' Micek), Machnik, Nowak, Socha (ż), Madura, Macnar (68' M. Juszkiewicz) , G. Kubas (58' Pisarek)
Sędziował: Wojciech Geldner - Sanok.

   Poloniści w pełni zrewanżowali się gościom z Dębicy za identyczną porażkę poniesioną w rundzie jesiennej.
    Przyznać też trzeba, że młodzież Igloopolu postawiła gospodarzom twarde warunki, prezentując się jako drużyna dobrze zorganizowana w defensywie, dobrze przygotowana szybkościowo i wa;czaca z determinacją na każdym metrze boiska. Ponieważ gospodarze w tych elementach gry za bardzo nie chcieli gościom ustępować, stad też na boisku było dużo walki a mniej składnych akcji.
   Przewagę w polu od początku posiadała Polonia i juz w 2 min piłkarze nasi byli bliscy zdobycia prowadzenie, jednak uderzenie głową Pawła Załogi nieznacznie minęło cel. Zresztą Paweł Załoga należał do tych naszych piłkarzy, którzy najczęściej niepokoili bramkarza gości. W 26 min jego strzał z rzutu wolnego w pięknym stylu wybił na rzut rożny Wilczyński, a w 36 min minimalnie chybił, uderzając obok słupka. Jeszcze w 41 min Mirosław Jabłoński przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale głową z 8 m. Goście w pierwszej połowie oddali na bramkę polonistów zaledwie dwa strzały, w tym jeden niecelny a drugi zbyt lekki i Piotr Cisek nie mial kłopotów z jego złapaniem. O przewadze Polonii w pierwszej połowie świadczy ilość wykonywanych rzutów rożnych (8 do 1).
    W drugiej połowie trener Federkiewicz nie zadowolony z postawy swoich podopiecznych wprowadził od razu trzech nowych graczy. Zmiany te nie zmieniły jednak obrazu gry. W dalszym ciągu dużo było walki a mniej składnych akcji. Goście zaciekle bronili dostępu do własnej bramki, umiejętnie zwalniając tempo gry. Polonia atakowała ale bez efektu bramkowego. Najlepsze okazje do zmiany wyniku mieliśmy w 52' (rzut wolny pośredni za wulgaryzmy M. Barana) oraz w 62 min ( strzał Grzegorza Hajduka był zbyt słaby by pokonać bramkarza gości).
   Wreszcie nastąpiła 74 min. Dośrodkowanie Andrzeja Kota pięknym uderzeniem głową na gola zamienił Paweł Załoga ( bramka na stronie). Polonia po zdobyciu prowadzenia do końca meczu umiejętnie kontrolowała wydarzenia na boisku i pewnie dowiozła zwycięstwo do końca meczu.
   W dzisiejszym meczu Polonia nie zachwyciła swoją grą, co podkreślali kibice, jednak liczy się zwycięstwo i kolejne trzy punkty. Kolejny mecz drużyna Polonii rozegra w Wielką Sobotę o godz. 11 w Kolbuszowej.Bramka Pawła Załogi w całości do ściągnięcia w dziale DOWNLOADSid=mecz>
Kolejka 20      30.03/1.04
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica   1:0
Orzeł Przeworsk - Rzemieślnik Pilzno   2:1
Izolator Boguchwała - Resovia    0:0
Tłoki Gorzyce - Galicja Cisna   0:4
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce   0:2
Stal Mielec - Crasnovia Krasne   0:0
Żurawianka Żurawica - Lechia Sędziszów Małopolski    0:0
Pogoń Leżajsk - Iskra Sobów    1:0
Siarka Tarnobrzeg - Kolbuszowianka Kolbuszowa   1:0
Dodaj do: