Subscribe to MKS Polonia Przemyśl RSS

Wgrana z JKS na zakończenie sezonu ()

17-06-2019 08:11
Znalezione obrazy dla zapytania jks jarosław W rozegranym w niemiłosiernym upale meczu ostatniej kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej, Polonia Przemyśl pokonała w spotkaniu derbowym JKS Jarosław. Przemyślanie wygrali 2:1, miłym akcentem kończąc sezon

Stal Gorzyce lepsza ()

10-06-2019 10:56
Znalezione obrazy dla zapytania stal gorzyce Pogodzona ze spadkiem Stal Gorzyce, dość nieoczekiwanie pokonała w 33 kolejce spotkań, Polonię Przemyśl mimo że przegrywała już 0:2

Remis z Koroną Rzeszów ()

03-06-2019 12:37
Znalezione obrazy dla zapytania korona rzeszów Polonia Przemyśl zremisowała bezbramkowo z prowadzoną przez Grzegorza Opalińskiego Koroną Rzeszów.

Zdecydowane zwycięstwo Izolatora Boguchwała ()

30-05-2019 09:04
Znalezione obrazy dla zapytania izolator boguchwała Mimo naprawdę dobrej postawy w pierwszych 45 minutach, piłkarze Polonii Przemyśl przegrali w wyjazdowym spotkaniu w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem aż 4-1.

Zdecydowane zwycięstwo z Legionem Pilzno ()

27-05-2019 08:03
Znalezione obrazy dla zapytania legion pilzno Polonia Przemyśl bez większych problemów pokonała na własnym boisku KS Legion Pilzno 4:2. Dla przemyślan to 4 z kolei mecz bez porażki. W drużynie podopiecznych Piotra Ciska, po raz pierwszy od poważnej kontuzji, pełne 90 minut zaliczył Paweł Piątek, dokładając do tego dwa trafienia.

Ostatnie pożegnanie ()

24-05-2019 18:02

Remis z Wiązownicą ()

20-05-2019 20:48
<p>Po wyrównanym spotkaniu, z niewielką przewagą gospodarzy, Polonia zremisowała bezbramkowo w wiązowni</p>

Zdecydowane zwycięstwo z Orłem Przeworsk ()

12-05-2019 12:02
Znalezione obrazy dla zapytania orzeł przeworsk Polonia Przemyśl bez większych problemów, pokonała na własnym boisku Orzeł Przewrsk. Bramki dla Przemyślan zdobywali Kazek x2, Wanat, Głuszko.

Zdecydowane zwycięstwo w Besku ()

06-05-2019 10:44
Podobny obraz Polonia Przemyśl nie miała większych problemów z ligowym outsiderem z Beska. Przemyślanie w meczu wyjazdowym pokonali, niemal pewną spadku drużynę Przełomu 4:0

Piast Tuczempy lepszy ()

02-05-2019 12:14
Znalezione obrazy dla zapytania piast tuczempy Polonia Przemyśl uległa na własnym boisku Piastowi Tuczemyp 2:3. Przemyślanie kończyli mecz w dziewiątkę .