Zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na Międzynarodowe Halowe Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, których gospodarzem i głównym organizatorem jest Nasz Klub. Zawody te odbędą się w Hali Sportowej POSiR ul. Mickiewicza 30 w Przemyślu, w dniach 9-10 luty (czwartek i piątek).

W pierwszym dniu imprezy rywalizować będą chłopcy urodzeni w 1998r. (trampkarz młodszy), a w drugim dniu chłopcy urodzeni w 1999r. (młodzik starszy). W pierwszym dniu na starcie imprezy stanie 10 drużyn: Polonia Przemyśl I, Polonia Przemyśl II, Motor Przemyśl, Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Czarni jasło, Orzełek Przeworsk, Pogoń Lwów (Ukraina) oraz Tesla Stropkov (Słowacja). W drugim dniu udział weźmie 6 drużyn: Polonia Przemyśl, JKS Jarosław, ŁKS Łańcut, Orzełek Przeworsk, MKS Radymno oraz Skała Mościska (Ukraina). Starszy rocznik podzielony zostanie na grupy, natomiast młodszy rywalizować będzie systemem "każdy z każdym". Obydwa turnieje rozpoczynają się o godzinie 8.00.

ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZYM MŁODYM ZAWODNIKOM!!!