1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Siatkowka - młodziczki

Bardzo dobrze spisują się w rozgrywkach podkarpackiej ligi piłki siatkowej w kategorii młodziczek młode zawodniczki UKS "Gimnazjum Nr 1 - Polonia". Przemyślanki grające w składzie Badowicz Patrycja, Fudali Magda, Kosała Małgosia, Pilch Kasia, Romanik Iwona, Łazor Dominika, Malczyńska Kamila, Antonik Gosia, Witowska Karolina, Milan Julia wygrały ostatnio 5 meczy pod rząd i są na pierwszym miejscu w tabeli. Przy tak dobrej grze niektóre z nich już może w następnym sezonie otrzymają szansę gry w naszym zespole trzecioligowym. Poniżej zamieszczamy link do tabeli i rezultatów rozgrywek:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Kategorie: