1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Siatkówka - juniorki

MOS Lubaczów - MKS POLONIA POSiR Przemyśl 0:3 (17:25, 20:25, 22:25)

Przemyskie juniorki pomimo, że pojechały do Lubaczowa bez trzech podstawowych zawodniczek /Tarnawskiej, Dergun i Łuckiej/ bez problemu wygrały z gospodyniami. Starsze koleżanki skutecznie zastąpiły kadetki - Pilch, Kosała, Fudali i Romanik.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl:
Sylwia Wolańska /kapitan-przyjmująca/, Katarzyna Pilch /rozgrywająca/, Barbara Smyk /środkowa/, Katarzyna Maliczewska /środkowa/, Magda Fudali /libero/, Agnieszka Wajda /przyjmująca/, Małgorzata Kosała /atakująca/, Iwona Romanik, Patrycja Badowicz. Trener: Jan Buć

Aktualna tabela.

Kategorie: