Siatkówka - 15 kolejka

SST Lubcza Racławówka - MKS Polonia POSiR Przemyśl 2:3 (21:25, 25:15, 25:23, 24:26, 10:15)

W sobotę przemyskie siatkarki pokonały w Racławówce lidera III ligowych rozgrywek 3:2. Lubcza Racławówka to mocny zespół składający się z doświadczonych zawodniczek trenujących wcześniej w rzeszowskich klubach. Był to bardzo widowiskowy i emocjonujący mecz. Co prawda pierwszy wygrany do 21 set wskazywał, że Polonia może to spotkanie wygrać, ale już w drugiej partii sytuacja uległa zmianie. Gospodynie poprawiły zagrywkę i atak dzięki czemu bez problemu wygrały tę część meczu do 15. Kolejne dwie partie to wyrównana i emocjonująca walka obydwóch zespołów. W secie czwartym gospodynie miały nawet piłkę meczową jednak przemyślanki po emocjonującej końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę, pokonując Racławówkę 26:24. Polonia poszła w ostatnim secie za ciosem i dzięki znakomitej grze w ataku i świetnie dysponowanym bloku wygrała go 15:10. Dzięki temu zwycięstwu Polonia powróciła na czwarte miejsce w tabeli.

Następny mecz w Przemyślu, po dwutygodniowej przerwie Polonia rozegra 12.02.2012 (niedziela) godz. 11:00 (Hala POSiR Przemyśl) z MUKS Olimp Czudec.

Polonia: Joanna Wiśniowska - kapitan (rozgrywająca), Kamila Presz (przyjmująca), Lilia Winiarska (atakująca), Sylwia Wolańska (przyjmująca), Magdalena Tereszczak (środkowa), Katarzyna Dergun (środkowa), Agnieszka Galanty (libero I), Adrianna Łucka (libero II) oraz Barbara Smyk i Katarzyna Maliczewska. Trener: Jan Buć

Aktualna tabela III ligi kobiet

Kategorie: