Siatkówka - 13 kolejka

MKS Polonia POSiR Przemyśl - KPS Nowa Dęba 3:0 (25:23, 25:14, 25:22)

Kolejne, piąte z rzędu zwycięstwo odniosły siatkarki Polonii. Do tego wszystkie za trzy punkty. Przemyślanki były faworytkami tego pojedynku, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Przeciwniczki bardzo dobrze zagrały w obronie, przyjmując wiele mocnych ataków gospodyń i wyprowadzając po nich skuteczne kontrataki. Emocjonujące były zwłaszcza końcówki pierwszego i trzeciego seta. Na szczęście przemyślanki zdecydowanie dominowały w ataku i na siatce. Tu wyróżniały się Tereszczak i Winiarska. Bardzo dobry mecz, zwłaszcza w przyjęciu odnotowała Wolańska. Dzięki temu zwycięstwu Polonia umocniła się na czwartym miejscu w tabeli i przybliżyła się punktowo do prowadzącej trójki.

Następny mecz 21 stycznia polonistki rozegrają w Przemyślu z obecnym liderem III ligowych rozgrywek UKS I LO Łańcut.

Polonia: Joanna Wiśniowska - kapitan (rozgrywająca), Kamila Presz (przyjmująca), Lilia Winiarska (atakująca), Sylwia Wolańska (przyjmująca), Magdalena Tereszczak (środkowa), Katarzyna Dergun (środkowa), Agnieszka Galanty (libero I), Adrianna Łucka (libero II), oraz Barbara Smyk i Katarzyna Maliczewska. Trener: Jan Buć

Aktualna tabela III ligi kobiet

Kategorie: