Remis piłkarzy w sparingu

Pogoń Leżajsk - Polonia 2:2 (1:1)
Gole dla Polonii strzelali: Marek Gwóźdź, Mateusz Wanat.
Polonia: Kuźma - Siwyj, zaw. test., Barszczak, zaw. test. - Żyga, Łoś, Kazek, Gwóźdź - Wanat, Romaniuk. Grali także: Cisek, Kwolik, Krupczak, A. Sobol

W dzisiejszym meczu w naszej drużynie zabrakło: W. Jarocha, M. Sobola, M. Riabyja, R. Pikłowskiego, E. Wołynskiego, O.Rozmana. Mecz odbył się na sztucznej murawie w Rzeszowie. Mimo wczesnej pory obie drużyny poruszały się dość żwawo po boisku Resovii. widoczny jest jeszcze brak zgrania poszczególnych formacji, stąd duża ilość błędów i niedokładności. Drużyna Pogoni nie wykorzystała dwóch rzutów karnych. Pierwsze uderzenie obronił Kuźma, a drugi strzał z jedenastki trafił w poprzeczkę. Następny mecz kontrolny Polonia zagra w Dachnowie z JKS-em. Termin do ustalenia.