1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Nabór do klasy sportowej o specjalizacji piłka nożna

Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu ul. Grunwaldzka 81 ogłasza nabór do pierwszej klasy gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013 ze sportowym programem w zakresie piłki nożnej (10 godzin tygodniowo). Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szóstych klas (rocznik 1999) do składania podań w sekretariacie szkoły.

Ubiegłym roku powstała pierwsza klasa gimnazjum ze sportowym programem piłki nożnej (rocznik 1998), która funkcjonuje bardzo dobrze i osiąga coraz większe sukcesy sportowe oraz dobre wyniki w nauce. Jest to kolejny etap programu tworzenia klas sportowych o profilu piłki nożnej. Termin składania podań do 30 kwietnia 2012r.

Informacje na temat tworzonej klasy sportowej można uzyskać na stronie internetowej szkoły zszoi.edu.pl oraz w sekretariacie szkoły - nr telefonu 166702915.

Obiekty sportowe należące do Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi:

Boisko piłkarskie (sztuczna murawa), sala do LA, sala do gimnastyki, duża sala do gier zespołowych, siłownia, sala lustrzana do aerobiku, na terenie szkoły znajduje się jeszcze asfaltowe boisko do piłki ręcznej, skocznia do skoku w dal.
Kategorie: