1 % podatku

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "POLONIA" Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2017 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz Klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego Stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 ,
który należy wpisać w zeznaniu podatkowym.
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.

Koszykarze rozpoczynają przygotowania

Przygotowujący się do nowego sezonu koszykarze rozpoczynają swoje treningi. Trenerowi Maciejowi Milanowi udało się skompletować skład, który będzie walczył o mistrzostwo 1 ligi . Kontrakty na nowy sezon podpisali: Tomasz Przewrocki, Jakub Musijowski, Michał Musijowski, Tomasz Zabłocki, Bartosz Bal, Andrzej Urban, Alexander Machowski, Dariusz Wyka, Artur Mikołajko i Grzegorz Kukiełka. Nie są to wszyscy zawodnicy którzy pojawią się w naszej drużynie.

Zawodnicy rozpoczynają przygotowania 16 sierpnia, jednak część zawodników rozpocznie indywidualne treningi już 6 sierpnia. W ramach przygotowań drużyna Polonii rozegra cykl turniejów.

data/miejsce zespoły
31.08 – 2.09 (Przemyśl - prezentacja zespołu) Siarki Tarnobrzeg, UMKS Kielce, Spiska Nova Ves, Polonia Przemyśl
7.09 – 9.09 (Spiska Nova Ves) Spiska Nova Ves, Polonia Przemyśl, (pozostałe zespoły nie znane)
(Mistrzostwa Podkarpacia - Tarnobrzeg)