Koszykarze rozpoczynają przygotowania

Przygotowujący się do nowego sezonu koszykarze rozpoczynają swoje treningi. Trenerowi Maciejowi Milanowi udało się skompletować skład, który będzie walczył o mistrzostwo 1 ligi . Kontrakty na nowy sezon podpisali: Tomasz Przewrocki, Jakub Musijowski, Michał Musijowski, Tomasz Zabłocki, Bartosz Bal, Andrzej Urban, Alexander Machowski, Dariusz Wyka, Artur Mikołajko i Grzegorz Kukiełka. Nie są to wszyscy zawodnicy którzy pojawią się w naszej drużynie.

Zawodnicy rozpoczynają przygotowania 16 sierpnia, jednak część zawodników rozpocznie indywidualne treningi już 6 sierpnia. W ramach przygotowań drużyna Polonii rozegra cykl turniejów.

data/miejsce zespoły
31.08 – 2.09 (Przemyśl - prezentacja zespołu) Siarki Tarnobrzeg, UMKS Kielce, Spiska Nova Ves, Polonia Przemyśl
7.09 – 9.09 (Spiska Nova Ves) Spiska Nova Ves, Polonia Przemyśl, (pozostałe zespoły nie znane)
(Mistrzostwa Podkarpacia - Tarnobrzeg)