Klasa A - 24 kolejka

Czarni Bolestraszyce - Bendiks Polonia Przemyśl 0:3 (0:1)

Polonia: Stawarz P – Stawarz M, Andruszewski(c), Krupczak, Kurylak – Żyga, Delikat, Kościelny, Berezowski – Pikłowski(18’ Kucab), Kazek A(80’ Magierski)

Rezerwa : Bacza, Brudek, Gudzelak, Magierski, Kucab

Bramki: Pikłowski 12’, Magierski 82’, 86’

W ramach 24 kolejki przemyskiej „A” klasy Bendiks Polonia Przemyśl II rozegrała wyjazdowe spotkanie z drużyną Czarnych Bolestraszyce. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, Polonia grała piłką a gospodarze ambitnie i wolą walki starali się przeciwstawiać. W 12 minucie padła pierwsza bramka dla naszej drużyny a jej autorem był Rafał Pikłowski, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Chwilę później grający na pozycji napastnika zawodnik przemyskiej barcelonki musiał opuścił boisko z powodu kontuzji a w jego miejsce wszedł Łukasz Kucab. Do końca pierwszej połowy rezerwy stworzyły kilka ciekawych sytuacji ale zabrakło wykończenia i wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugich 45minutach Polonia już zdecydowanie przeważała na boisku ale długo nie potrafiła postawić przysłowiowej kropki nad „i”. Przełamanie przyszło dopiero w 82 minucie za sprawą Marcina Magierskiego. Popularny „Ćmilu” zaliczył swoiste „wejście smoka”, gdyż pojawił się on na boisku w 80 minucie zastępując Adriana Kazka i już w pierwszym kontakcie z piłką dobył bramkę po asyście Kucaba. Cztery minuty później filigranowy napastnik Polonii zdobył swoją druga bramkę i ustalił wynik tego spotkania.

Kolejny mecz Bendiks Polonia Przemyśl II rozegra 13 maja o godzinie 17:00 na własnym stadionie , a przeciwnikiem naszych rezerw będzie drużyna ULKS Hermanowice. Zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć