Klasa A - 21 kolejka

Bendiks Polonia Przemyśl II - Wiar Krówniki 1-0 (0-0)

Polonia: Stawarz– Syvyi, Andruszewski(c), Sobol, Kurylak – Żyga(70’ Bacza) , Delikat, Kościelny(45’ Kwolik), Łoś(50’ Berezwoski) – Kucab(90’ Kruk), A. Kazek(85’ Maciołek)

Rezerwa : Bacza, Brudek, Kruk, Kwolik, Krupczak, Maciołek, Berezowski

Bramki: P. Delikat 54'

W ramach 21 kolejki przemyskiej „A” klasy Bendiks Polonia Przemyśl II podejmowała na własnym stadionie drużynę Wiaru Krówniki. Mecz od początku zdominowała drużyna naszych rezerw która dłużej utrzymywała się piłce i starała się stwarzać sytuacje bramkowe. W pierwszej części przemyska „barcelona” miała kilka ciekawych akcji, które owocowały zagrożeniem pod bramką gości. Do przerwy jednak utrzymał się bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie Polonia zagrała bardziej ofensywnie i to przyniosło skutek w 54 minucie , kiedy to pierwszą i jedyną bramkę w tym meczu zdobył Paweł Delikat. Chwilę przed strzeleniem bramki miała miejsce przykra sytuacja , gdyż boisko musiał opuścić Paweł Łoś , który został brutalnie sfaulowanych przez jednego z zawodników przyjezdnych i nabawił się poważnej kontuzji. Do końca spotkania nasze rezerwy miały jeszcze kilka wyśmienitych okazji na podwyższenie wyniku ale swoje szanse zmarnowali Bacza i Syvyi.

Kolejne spotkanie rezerwy rozegrają na wyjeździe 29 kwietnia z drużyną Sanu Hurko Hureczko . Liczymy na kolejne zwycięstwo w tym wyjazdowym, a Pawłowi Łosiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć