Klasa A - 20 kolejka (+video)

Fort Jaksmanice - Bendiks Polonia Przemyśl II 0-4 (0-1)

Polonia: Kuźma– Krupczak, Andruszewski(c), Barszczak, Kurylak – Żyga(79’ Stawarz) , Delikat, Kościelny(89’ Brudek), Berezowski(67’ Periżhok) – Pikłowski(60’ Kucab), A. Kazek(Bacza)

Rezerwa: Bacza, Brudek, Stawarz, Kruk, Kucab, Periżhok

Bramki: Żyga 38’, Delikat 50’ (karny), Kościelny 65’, Barszczak 81’

Nie zwalniają tempa rezerwy przemyskiej „barcelonki”, które pewnie pokonują w wyjazdowym spotkaniu drużynę Fortu Jaksmanice w ramach 20 kolejki „A” klasowych rozgrywek. Mecz od początku zdominowali Poloniści, którzy utrzymywali się dłużej przy piłce i stwarzali sobie dogodne sytuacje. Pierwszą bramkę dla Bendiks Polonii Przemyśl II strzelił Żyga w 38 minucie pokonują bramkarza gospodarzy strzałem z pola karnego. Do przerwy „Second Team” miało jeszcze parę wyśmienitych okazji ale brakowało szczęścia i dokładniejszego wykończenia. W 50 minucie sędzia tego spotkania dyktuje rzut karny po faulu jednego z obrońców gospodarzy na Delikacie. Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pewnie wykorzystuje „jedenastkę”. Piętnaście minut później kolejnego gola zdobywa Polonia za sprawą Piotra Kościelnego, który popisał się technicznym strzałem zza „szesnastki”. Wynik w 81 minucie ustalił Damian Barszczak , który wykończył dobrą akcje całego zespołu. Było to 5 zwycięstwo na wiosnę a 16 w całym sezonie. Warte dodania jest to że Polonia wygrała wszystkie swoje wiosenne spotkania strzelając w tych meczach rywalom 14 bramek i nie tracąc ani jednej.

Kolejne spotkanie Bendiks Polonia Przemyś II rozegra na własnym stadionie 22 kwietnia o godzinie 16:00 a jej przeciwnikiem będzie ekipa Wiaru Krówniki. Patrząc na poczynania naszego zespoły w tym sezonie jesteśmy niemal pewni że Polonia pokarze się z dobrej strony, więc zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców na nadchodzące spotkanie.

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć