Bendiks Polonia Przemyśl II - Leśnik Bircza 3-0

Polonia: Stawarz– Zwoliński, Krupczak, Andruszewski(c), Kurylak – Żyga(70’ Berezowski), Delikat, Kościelny(88’ M. Stawarz), Kwolik – Kucab(55’ Magierski), A. Kazek

Rezerwa: Bacza, Berezowski, Brudek, M. Stawarz, Maciołek, Magierski

Bramki: Delikat 50’ , Kucab 55’ , Kazek 87’

W Wielką Sobotę piłkarze rezerw przemyskiej barcelonki sprawili prezent świąteczny swoim kibicom i wygrali na własnym stadionie z Leśnikiem Bircza 3-0. Pierwsza połowa była dość wyrównana Polonia prowadziła grę a goście niebezpiecznie kontrowali. W zasadzie przyjezdni w pierwszej części spotkania stworzyli sobie dwie wyśmienite okazje, ale dobrze w bramce spisywał się za każdym razem młody bramkarz rezerw Paweł Stawarz i do przerwy mieliśmy wynik bezbramkowy. W drugiej odsłonie Bendiks Polonia Przemyśl jak na lidera przystało zepchnęła przeciwnika do obrony i stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Wynik otworzył w 50 minucie Delikat, który pewnie wykończył dobrą akcje barcelonki. Pięć minut później było już 2-0 dla „second team” a autorem bramki został Łukasz Kucab. W dalszej części Polonia w dalszym ciągu przeważała i próbowała podwyższyć wynik. Zwieńczenie tych starań przyszło w 87 minucie do bramki trafił Adrian Kazek a asystował wprowadzony po przerwie na boisko Berezowski. Polonia odniosła kolejne zwycięstwo i w dalszym ciągu lideruje w przemyskiej „A” klasie.

Następne spotkanie Bendiks Polonia Przemyśl II rozegra 15 kwietnia na wyjeździe w Jaksmanicach.