Intermarché Basket Cup - II runda

67: 75
AZS Politechnika Rzeszowska
(9:19; 17:22; 17:20; 24:14) BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl

Drużyna Handlopex AZS Politechniki Rzeszowskiej miała walczyć o czołowej lokaty w grupie C, ale niespodziewanie do tej pory nie wygrała meczu. Rzeszowianie pożegnali się także z rozgrywkami Intermarche Basket Cup, gdzie za rywala mieli pierwszoligową Budimpex-Polonię Przemyśl. Podopieczni Mariusza Zamirskiego wystąpili niemal w najsilniejszym składzie, bo tylko bez kontuzjowanego Tomasza Zabłockiego. Goście na zakończenie trzeciej kwarty prowadzili już 61:43, ale gospodarze zdołali zbliżyć się na siedem punktów. Na więcej „Niedźwiadki” już nie pozwoliły. Najskuteczniejszym strzelcem przyjezdnych okazał się Grzegorz Kukiełka - 13 punktów.

Żródło pzkosz.pl

Najwięcej zagranych minut:
Tomasz Przewrocki (33:55) Artur Mikołajko (24:22) Haran Shifman (23:31) Grzegorz Kukiełka (22:49)
Najwięcej zdobytych punktów:
Grzegorz Kukiełka (13) Marcin Kolowca (12) Bartosz Bal (11) Dariusz Wyka (9)

Więcej statystyk na stronie pzkosz.pl