III liga siatkówki - II kolejka

AZS UR Rzeszów - MKS Polonia POSIR Przemyśl 1:3 (21-25), (15-25), (25-18), (15-25)

Drugi mecz obecnego sezonu III ligowych rozgrywek zawodniczki Polonii Przemyśl rozegrały z AS UR Rzeszów. Studentki z Rzeszowa to tradycyjnie mocny zespół w którym obecnie gra kilka dobrych zawodniczek, wcześniej występujących w czołowych klubach Podkarpacia. Gospodynie na rozgrzewce i początku meczu pokazały, że potrafią przeprowadzać bardzo mocne i skuteczne ataki. Na szczęście blok przemyślanek kierowany przez środkowe Tereszczak i Dergun, skutecznie powstrzymywał przeciwniczki i zarówno w pierwszym jak i drugim secie polonistki zeszły zwycięsko z parkietu. Po dwóch dość łatwo wygranych setach nastąpiło w naszej drużynie pewne rozluźnienie, co wykorzystały przeciwniczki wygrywając do 18-stu w trzecim secie. Niewiele to pomogło gospodyniom, bo ostatni set to bardzo dobra gra zawodniczek Polonii i ich zdecydowane zwycięstwo do 15-stu. W porównaniu z przegranym w pierwszej rundzie meczu z Sanokiem przemyślanki zdecydowanie poprawiły przyjęcie zagrywki /Smyk, Wolańska i Łucka/, co pozwoliło rozgrywającej Polonii – Wiśniowskiej na szybsze i dokładniejsze prowadzenie rozegrania. Następny mecz Polonia rozegra 27.10.2012 /sobota/ godz. 11.00, /Hala POSIR Przemyśl/ z MKS SAN PAJDA Jarosław. Jarosławianki to zespół uchodzący za jednego z faworytów III ligowych rozgrywek.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl:
Joanna Wiśniowska - kapitan /rozgrywająca/, Barbara Smyk /przyjmująca/, Lilia Winiarska /atakująca/, Sylwia Wolańska /przyjmująca/, Magdalena Tereszczak /środkowa/, Katarzyna Dergun /środkowa/, Adrianna Łucka /libero/,oraz Monika Tarnawska i Patrycja Badowicz. Trener: Jan Buć

Aktualna tabela na stronie pwzps.pl

Kategorie: