III liga siatkówki - 5 kolejka

MOSIR Jasło - MKS Polonia POSIR Przemyśl 1:3 (25-17), (10-25), (19-25), (12-25)

W tą sobotę rozegrano piątą kolejkę spotkań III ligi. Zawodniczki MKS Polonia POSIR Przemyśl grały tym razem na wyjeździe z zespołem MOSIR Jasło MOSIR Jasło. Tylko pierwszy set był dla gospodyń. W tej partii przemyślanki miały duże problemy z odbiorem zagrywki oraz grą obronną. Na szczęście w następnym secie nastąpiła poprawa gry polonistek, które wygrały go do 10-ciu. Kolejny set to wyrównana walka do stanu 17:17. Następnie przemyślanki poprawiły odbiór i wyszły na prowadzenie wygrywając do 19-stu. Podobnie było w czwartym secie wygranym do 12. Głównym atutem zespołu Polonii była zagrywka która stwarzała duże problemy dla przeciwniczek. W tym aspekcie gry dominowały Wiśniowska, Dergun i Wolańska. Również dobrze w przyjęciu i asekuracji pokazała się Presz. Następny mecz Polonia rozegra 1.12.2012 na wyjeździe z KS Wisłoką Dębica.

Skład MKS Polonia POSIR Przemyśl:
Joanna Wiśniowska - kapitan /rozgrywająca/, Presz Kamila /przyjmująca/, Lilia Winiarska /atakująca/, Sylwia Wolańska /przyjmująca/, Magdalena Tereszczak /środkowa/, Katarzyna Dergun /środkowa/, Agnieszka Galanty /libero/, oraz Agnieszka Wajda, Katarzyna Maliczewska. Trener: Jan Buć