III liga - przygotowania piłkarzy Polonii

Unia Nowa Sarzyna - Polonia 3:2 (1:1)
Bramki dla Polonii: Krystian Kazek (k), Mateusz Żyga
Polonia: Kuźma (Cisek) - Siwyj, Jaroch, Pikłowski, zaw. test. - Wanat, Kazek, Gwóźdź, Łoś - Rozman (5' Żyga), Romaniuk; ponadto grali: Kwolik, Krupczak, Wojdyło

Mecz rozegrano w Rzeszowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka idealnych pozycji bramkowych. Skuteczniejsi byli piłkarze z Nowej Sarzyny. W Polonii z różnych względów nie zagrali: Marcin Sobol, Damian Barszczak, Żenia Wołyński, Michajło Riabyj. W dotychczas rozegranych meczach kontrolnych Polonia uzyskała następujące rezultaty: Czuwaj 2:0, Resovia 1:3, Żurawianka 5:2, Piast Tuczempy 1:3, Karpaty Krosno 2:4.
We wszystkich meczach testowano przydatność wielu zawodników do gry w barwach naszego zespołu. Najbliższy test - mecz Polonia rozegra w sobotę (25.02.) również w Rzeszowie na stadionie Resovii z Pogonią Leżajsk. Początek meczu o godz. 9.00