III liga - 19 kolejka

Dodaj do:
2: 1
KS Zaczernie
(0:0) Polonia Przemyśl
7 kwietnia, 12:00

KS Zaczernie Polonia Przemyśl
Łyko     33 Piotr Cisek
Polak   6 Damian Barszczak
Róg     17 Marcin Sobol
Gilar   4 Andriy Smalukh
Ryniewicz     5 Petro Sokil
Brogowski   19 Mykhailo Riabyi
Weres 7 Marek Gwóźdź
Płonka   10 Krystian Kazek
Blim   9 Mateusz Wanat
Kapuściński   15 Oleksandr Rozman
Wolański   11 Patryk Romaniuk
 
Rezerwowi:
Szyszfa     1 Kuźma Artur
Federkiewicz     Jaroch Waldemar
Hajnas     18 Ruslan Perizhok
Szala     16 Paweł Łoś
Brzychczy     8 Rafał Pikłowski
Bukala     Syvyi Sergii
Mecz sędziowali:
    
Widzów:  ......


RELACJA LIVE    (relacja na podstawie przekazu telefonicznego co 5 min)
- Polonia na czerwono, Zaczernie na żółto-niebiesko, rozpoczęli,
- 3' - rzut wolny dla gospodarzy, prawy narożnik boiska, dośrodkowanie, strzela Kapuściński głową nad bramką;
- 4' - szybka odpowiedź Polonii, Riabyi prawie z połowy boiska, obok słupka, boiskow w Zaczerniu jest dosyć krótkie, ok 95 m;
- 6' - strzał Kazka zza pola karnego, obok bramki;
- 11' - faul Sobola, Ryniewicz z wolnego, Cisek wybija w pole;
- 15' - ponownie gospodarze groźnie z pola karnego, Cisek broni;
- 18' - Ryniewicz strzela z 25 m nad bramką;
- 19' - ładna akcja Polonii, Gwóźdź centruje w pole karne, Rozman zgrywa klatką piersiową do Romaniuka, ten z pierwszej piłki, bardzo silno minimalnie nad poprzeczką;
- 25' - po kilku akcjach Zaczernia, nasi piłkarze coraz bardziej zagrażają bramce Łyko, Riabyi zza pola karnego obok słupka;
- 28' - rzut rożny dla gospodarzy, mocne dośrodkowanie, piąstkuje Cisek;
- 29' - rzut wolny dla Polonii zza pola karnego, strzela Riabyi minimalnie obok okienka;
- 33' - rzut wolny dla gospodarzy, Barszczak "szczupakiem" wybija dośrodkowanie w głąb pola;
- 34' - gospodarze nie zwalniają, bardzo groźny strzał w lewy dolny róg bramki Ciska, ten z trudem wybija;
- 42' - tempo meczu spadło, Romaniuk głowa nad bramką;
- 45' - rzut wolny dla Polonii, centra Gwóździa za mocna;
- 45' - koniec I połowy;
- info - w pozostałych meczach III ligi:
      Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:1 (koniec)
      Siarka Tarnobrzeg - Strumyk Malawa 5:1 (koniec)
      Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0:0 (trwa)
      Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 (trwa)

- 46' - początek II połowy;
- 49' - groźnie pod naszą bramką, centra z prawej strony, ale napastnik gospodarzy przed linią bramkową nie trefia w piłkę;
- info - zmiana wyniku:
      Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 0:1 (trwa)

- 55' - brak info z Zaczernia :( , czekamy na bramkę
- 60' - tempo spotkania wyraźnie siadło, gra w środkowej strefie boiska z sporadycznymi wypadami pod bramki;
- 61' - Gwóźdź z 30 m nad bramką;
- 63' - Rozman szybszy od bramkarza, ale nie opanował obrze piłki, szkoda okazji;
- 64' - w odpowiedzi strzał gospodarzy zza pola karnego Cisek ratuje nasza drużynę;
- 67' - GOL dla gospodarzy;
- 67' - strzał za tzw. kołnierz Ciska, piłka odbija się od słupka, dobitka Wolańskiego i niestety przegrywamy 1:0
- 70' - zółta kartka dla Riabyi za faul, rzut wolny, przedłużona główka, nad bramką;
- 73' - Jaroch za Romaniuka;
- 76' - rzut rożny dla naszej drużyny, bramkarz piąstkuje w pole;
- 77' - znów rzut rożny dla Polonii, bramkarz łapie dośrodkowanie faulowany przez Jarocha;
- 79' - Cisek wybija na róg po groźnym strzale z bliskiej odległości, główka po dośrodkowaniu niecelna;
- 81' - dośrodkowanie gospodarzy po ziemi, nieczysto trafiona piłka mija prawy słupek;
- 82' - żółta kartka dla Barszczaka;
- info - zmiana wyniku:
            Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0:1 (trwa)


- 83' - strzał gospodarzy obok bramki;
- 84' - za Rozmana Pierizok;
- 85' - 2:0, Szyszka zakręcił naszym obrońcą i zza pola karnego pakuje Ciskowi drugą bramkę;
- 90' - GOOOOOLLL 2:1 - Jaroch;
- 90' - długa piłka przechodzi obrońcę i Jaroch przerzuca bramkarza, jest nadzieja !!
- 90' - koniec spotkania, wracamy bez punktów, podziękowania dla Mateusza za relację

- info - w pozostałych meczach III ligi:
      Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 2:1 (koniec)
      Siarka Tarnobrzeg - Strumyk Malawa 5:1 (koniec)
      Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0:3 (koniec)
      Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:0 (koniec)
      Partyzant Targowiska - Stal Kraśnik 1:0 (trwa)
      Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (trwa)