- 38' - kontra Stali, akcję Mroczka przerywa faulem Sokil, Mroczka w pole karne, Sumara głową nad bramką,
- 41' - kolejna składna akcja polonistów, Riabyj do Gwoździa, ten w pole karne do Romaniuka i znów spalony,
- 45' - rzut wolny dla Polonii, Sokil strzela w mur, sędzia dolicza 1 min do pierwszej połowy
- 45 +1' - koniec pierwszej połowy, wracamy za 15 minut,
- 46' - rozpoczynamy 2 połowę, na stadionie kibiców ok 600, trzy zmiany w Stali, Kurowski za Kurowskiego 2, za Niemczyka Lorenc, Sieradzki za Żabkiewicza, u nas bez zmian
- 51' - groźna akcja gospodarzy, nasi obrońcy wybijają piłkę,
- 54' - kapitalną sytuację miał Niemczyk, ale nie trafia na nasze szczeście w bramke,
- 56' - akcja naszych zawodników, Rabyj wrzuca w pole karne, obrońcy na róg, Kazek z rogu krótko do Gwoździa, ten wrzutka w pole karne, Barszczak głową, blokują obrońcy,
- 57' - kolejna akcja, Romaniuk faulowany 20 metrów od bramki, Kazek z wolnego w mur,
- 62' - znów groźnie Stal, piłkę z nogi zdejmuje nasz obrońca,
- 64' - niepilnowany Lorenc strzela, obok słupka
- 65' - to była szansa na bramkę dla Polonii, akcję strzałem kończy Romaniuk, piłka kozłuje przed bramkarzem ten instynktownie sparuje piłkę,
- 67' - zmiana u nas, za Romaniuka wchodzi Łoś
- 72' - strzał Rabyja, piłka zmierzała w lewy górny róg bramki ale bramkarz zdołał wybic piłkę
- 73' - zmiana w Stali za Mroczkę wchodzi Kokoc,
- 74' - zmiana w Polonii za Wanata wchodzi Jaroch,
- 75' - strzał Gwoździa, Stal znów ratuje bramkarz
- 80' - kapitalna okazja dla Stali, Niemczyk sam na sam z Ciskiem, głową próbuje pokonac Ciska, przy dobitce tez lepszy Cisek
- 82' - w odpowiedzi wrzutka Gwoździa do Rozmana, ale..... spalony
- 83' - faul na Rozmanie, wolny z prawej strony boiska Kazek dośrodkowuje za mocno i piłka ląduje za bramką,
- 90' - za Rozmana wchodzi Sivij
- 90 +3' - sędzia dolicza 3 minuty
- 90 +3' - koniec spotkania, wywozimy cenny punkt, podziękowania dla Mateusza za relacje.