Przemyska Barcelona - Terminarz


Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
2 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 0 : 3 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 15 sie, 11:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 15 sie, 11:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 0 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 15 sie, 14:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 6 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 15 sie, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 15 sie, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 15 sie, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 15 sie, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 15 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 23 sie, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
1 kolejka 
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 5 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 11 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 11 sie, 18:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 4 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 12 sie, 11:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 12 sie, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 1 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 12 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 0 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 12 sie, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 4 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 12 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 12 sie, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 12 sie, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 1 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 19 sie, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 19 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 19 sie, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 19 sie, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 3 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 19 sie, 13:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 19 sie, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 20 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 20 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 0 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 20 sie, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 26 sie, 11:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 26 sie, 14:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 26 sie, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 26 sie, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 26 sie, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 26 sie, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 26 sie, 17:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 27 sie, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 27 sie, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 30 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Granica Stubno Granica Stubno 30 sie, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 30 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 30 sie, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 30 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 30 sie, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 30 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 30 sie, 18:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 30 sie, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 wrz, 11:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 2 wrz, 14:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 wrz, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 wrz, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 wrz, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 wrz, 17:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 3 wrz, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 wrz, 16:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 3 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 9 wrz, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 9 wrz, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 9 wrz, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 9 wrz, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 10 wrz, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Granica Stubno Granica Stubno 10 wrz, 16:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 10 wrz, 16:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 10 wrz, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 10 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 16 wrz, 11:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 16 wrz, 14:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 16 wrz, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 16 wrz, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 16 wrz, 16:35
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 16 wrz, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 17 wrz, 15:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 17 wrz, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 17 wrz, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 23 wrz, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 23 wrz, 16:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Granica Stubno Granica Stubno 23 wrz, 16:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 23 wrz, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 23 wrz, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 23 wrz, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 24 wrz, 11:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 24 wrz, 16:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 24 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 30 wrz, 14:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 30 wrz, 15:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 30 wrz, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 30 wrz, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 30 wrz, 16:05
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 1 paź, 15:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 paź, 15:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 paź, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 paź, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 7 paź, 11:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 7 paź, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 7 paź, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 7 paź, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Granica Stubno Granica Stubno 7 paź, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 7 paź, 16:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 8 paź, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 8 paź, 15:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 8 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 14 paź, 15:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 14 paź, 15:45
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 14 paź, 16:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 15 paź, 14:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 15 paź, 15:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 15 paź, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 15 paź, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 15 paź, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 15 paź, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 21 paź, 11:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 21 paź, 14:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 21 paź, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 21 paź, 15:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Granica Stubno Granica Stubno 21 paź, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 21 paź, 15:30
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 22 paź, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 22 paź, 14:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 22 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 28 paź, 14:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 28 paź, 14:30
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 28 paź, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 28 paź, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 29 paź, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 29 paź, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 29 paź, 14:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 29 paź, 14:30
Granica Stubno Granica Stubno - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 29 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Granica Stubno Granica Stubno 4 lis, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 lis, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 4 lis, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 4 lis, 14:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 lis, 14:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 4 lis, 14:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 4 lis, 14:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 5 lis, 11:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 lis, 13:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 11 lis, 13:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 11 lis, 13:30
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 11 lis, 14:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 11 lis, 14:00
Granica Stubno Granica Stubno - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec 11 lis, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 12 lis, 13:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 12 lis, 13:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 12 lis, 13:30
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 12 lis, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 18 lis, 11:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 18 lis, 11:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 18 lis, 13:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Granica Stubno Granica Stubno 18 lis, 13:45
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 18 lis, 14:00
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 18 lis, 14:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 18 lis, 14:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 19 lis, 11:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 19 lis, 13:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Granica Stubno Granica Stubno  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
31 kolejka 
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Granica Stubno Granica Stubno  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
32 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Granica Stubno Granica Stubno - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
33 kolejka 
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce  
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica  
Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec - : - Granica Stubno Granica Stubno  
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce  
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno  
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - : - KS Wiązownica KS Wiązownica  
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna  
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa  
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
34 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok  
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski  
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Sokół Nisko Sokół Nisko  
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna - : - Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica  
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała  
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl  
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Cosmos Nowotaniec Cosmos Nowotaniec  
Granica Stubno Granica Stubno - : - Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów  
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa  
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
Dodaj do: