1 % podatku

MKS Polonia Przemyśl informuje, że wypełniając rozliczenie podatkowe PIT za rok 2016 można przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, którą jest nasz klub.
Przekazane środki wspomogą działania statutowe naszego stowarzyszenia.
Numer KRS: 0000089943 , który należy wpisać w zeznaniu podatkowym
Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na naszą organizację.


Przemyska Barcelona - Terminarz


Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
1 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 1 : 0 Start Pruchnik Start Pruchnik 6 sie, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 2 KS Wiązownica KS Wiązownica 6 sie, 15:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 0 : 3 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 6 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 6 sie, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 0 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 6 sie, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 6 sie, 18:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 7 sie, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 0 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 7 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 2 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 7 sie, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
2 kolejka 
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 12 sie, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 13 sie, 11:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 0 : 1 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 13 sie, 15:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 0 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 13 sie, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 13 sie, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 13 sie, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 5 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 13 sie, 18:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 1 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 14 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 0 Start Pruchnik Start Pruchnik 14 sie, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 20 sie, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 0 : 3 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 20 sie, 16:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 0 : 3 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 20 sie, 17:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 20 sie, 17:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 2 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 20 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 20 sie, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 3 : 1 Start Pruchnik Start Pruchnik 20 sie, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 1 : 1 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 20 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 21 sie, 11:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 3 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 27 sie, 15:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 0 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 27 sie, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 4 : 2 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 27 sie, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 27 sie, 17:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 2 : 3 Sokół Nisko Sokół Nisko 28 sie, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 : 2 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 28 sie, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 28 sie, 15:30
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 28 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 28 sie, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 2 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 31 sie, 17:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 31 sie, 17:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 0 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 31 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 31 sie, 17:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 1 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 31 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 2 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 31 sie, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 0 : 0 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 31 sie, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 31 sie, 17:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 4 : 0 Start Pruchnik Start Pruchnik 31 sie, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 5 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 3 wrz, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 3 wrz, 16:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 1 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 wrz, 16:30
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 3 : 1 Start Pruchnik Start Pruchnik 3 wrz, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 0 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 3 wrz, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 0 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 wrz, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 wrz, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 wrz, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 : 1 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 4 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 0 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 10 wrz, 15:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 10 wrz, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 2 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 10 wrz, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 10 wrz, 16:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 1 : 3 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 10 wrz, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 10 wrz, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 3 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 10 wrz, 17:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 0 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 11 wrz, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 0 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 11 wrz, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 2 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 14 wrz, 16:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 0 Start Pruchnik Start Pruchnik 14 wrz, 16:30
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 14 wrz, 16:30
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 3 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 14 wrz, 16:30
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 14 wrz, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 14 wrz, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 4 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 14 wrz, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 1 : 0 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 14 wrz, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 14 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 2 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 17 wrz, 14:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 4 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 17 wrz, 15:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 4 : 1 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 17 wrz, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 1 : 0 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 17 wrz, 16:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 17 wrz, 16:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 1 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 18 wrz, 15:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 : 1 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 18 wrz, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 1 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 18 wrz, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 3 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 18 wrz, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 24 wrz, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 0 Start Pruchnik Start Pruchnik 24 wrz, 11:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 2 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 24 wrz, 16:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 0 : 3 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 24 wrz, 16:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 2 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 24 wrz, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 24 wrz, 16:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 2 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 25 wrz, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 : 0 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 25 wrz, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 25 wrz, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 3 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 1 paź, 15:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 1 : 2 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 1 paź, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 3 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 paź, 15:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 2 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 paź, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 paź, 16:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 2 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 2 paź, 12:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 paź, 15:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 0 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 2 paź, 15:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 0 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 2 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 8 paź, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 4 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 8 paź, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 6 : 1 Start Pruchnik Start Pruchnik 8 paź, 15:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 2 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 8 paź, 15:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 0 : 1 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 8 paź, 15:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 8 paź, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 9 paź, 14:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 9 paź, 15:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 9 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 1 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 14 paź, 15:30
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 1 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 15 paź, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 1 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 15 paź, 15:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 3 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 15 paź, 15:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 4 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 15 paź, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 15 paź, 16:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 0 : 5 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 16 paź, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 16 paź, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 16 paź, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 22 paź, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 22 paź, 15:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 2 : 1 Start Pruchnik Start Pruchnik 22 paź, 15:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 2 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 22 paź, 15:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 1 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 22 paź, 15:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 22 paź, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 0 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 23 paź, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 1 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 23 paź, 14:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 23 paź, 14:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 2 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 29 paź, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 29 paź, 14:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 29 paź, 14:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 29 paź, 14:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 29 paź, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 2 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 30 paź, 11:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 1 : 3 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 30 paź, 13:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 1 : 2 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 30 paź, 13:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 3 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 30 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 3 : 0 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 5 lis, 13:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 6 : 3 Start Pruchnik Start Pruchnik 5 lis, 13:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 5 lis, 13:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 2 KS Wiązownica KS Wiązownica 5 lis, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 5 lis, 14:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 1 : 3 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 5 lis, 14:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 3 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 6 lis, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 0 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 6 lis, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 1 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 6 lis, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 1 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 11 lis, 12:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 1 : 5 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 11 lis, 13:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 5 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 11 lis, 13:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 4 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 11 lis, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 2 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 12 lis, 11:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 0 : 1 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 12 lis, 13:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 12 lis, 13:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 12 lis, 13:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 0 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 12 lis, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 12 mar, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 10 maj, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 4 : 2 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 11 mar, 13:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 4 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 11 mar, 14:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 11 mar, 14:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 11 mar, 14:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 12 mar, 14:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 0 : 2 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 12 mar, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 5 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 12 mar, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 2 : 2 Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 18 mar, 14:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 18 mar, 14:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 : 3 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 18 mar, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 1 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 18 mar, 15:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce 0 : 2 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 18 mar, 15:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 1 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 19 mar, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 0 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 19 mar, 14:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 19 mar, 14:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 1 : 5 KS Wiązownica KS Wiązownica 19 mar, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 25 mar, 13:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 0 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 25 mar, 14:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 1 Stal Gorzyce Stal Gorzyce 25 mar, 14:30
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 25 mar, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 5 : 1 Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 25 mar, 15:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 0 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 25 mar, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 3 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 26 mar, 11:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 26 mar, 14:00
Start Pruchnik Start Pruchnik 0 : 0 MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 26 mar, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 kwi, 14:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 kwi, 15:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 1 kwi, 15:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 kwi, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 1 kwi, 16:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 kwi, 16:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 kwi, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 kwi, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 2 kwi, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 8 kwi, 13:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 8 kwi, 15:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 8 kwi, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 8 kwi, 16:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 8 kwi, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 8 kwi, 16:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 9 kwi, 14:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 9 kwi, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 9 kwi, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 15 kwi, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 15 kwi, 12:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 15 kwi, 13:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 15 kwi, 13:30
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 15 kwi, 15:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 15 kwi, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 15 kwi, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 15 kwi, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 15 kwi, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 19 kwi, 15:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 19 kwi, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 19 kwi, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 19 kwi, 16:30
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 19 kwi, 16:30
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 19 kwi, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 19 kwi, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 19 kwi, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 19 kwi, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 22 kwi, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 22 kwi, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 22 kwi, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 22 kwi, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 22 kwi, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 22 kwi, 17:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 23 kwi, 15:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 23 kwi, 15:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 23 kwi, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 26 kwi, 16:30
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 28 kwi, 17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 29 kwi, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 29 kwi, 13:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 29 kwi, 17:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 29 kwi, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 29 kwi, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 29 kwi, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 30 kwi, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 3 maj, 15:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 3 maj, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 3 maj, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 maj, 16:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 3 maj, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 3 maj, 17:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 3 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 maj, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 6 maj, 16:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 6 maj, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 6 maj, 17:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 6 maj, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 6 maj, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 6 maj, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 6 maj, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 7 maj, 16:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 7 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 13 maj, 11:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 13 maj, 11:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 13 maj, 13:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 13 maj, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 13 maj, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 13 maj, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 13 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 14 maj, 11:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 14 maj, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 20 maj, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 20 maj, 17:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 20 maj, 17:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 20 maj, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 20 maj, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 20 maj, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 20 maj, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 21 maj, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 21 maj, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
31 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 24 maj, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 24 maj, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 24 maj, 17:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 24 maj, 17:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 24 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 24 maj, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 24 maj, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 24 maj, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 24 maj, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
32 kolejka 
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 28 maj, 17:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 27 maj, 16:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 27 maj, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 27 maj, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 27 maj, 17:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 27 maj, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 27 maj, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 27 maj, 18:00
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 27 maj, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
33 kolejka 
KS Wiązownica KS Wiązownica - : - Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 3 cze, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy - : - Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska 3 cze, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski - : - Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 cze, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała - : - Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło 3 cze, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica - : - Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba 3 cze, 17:00
Start Pruchnik Start Pruchnik - : - Stal Gorzyce Stal Gorzyce 3 cze, 17:00
Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk - : - Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 cze, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko - : - LKS Pisarowce LKS Pisarowce 3 cze, 17:00
MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl - : - Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 cze, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
34 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce - : - MKS Polonia Przemyśl MKS Polonia Przemyśl 10 cze, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno - : - Sokół Nisko Sokół Nisko 10 cze, 17:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce - : - Orzeł Przeworsk Orzeł Przeworsk 10 cze, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - : - Start Pruchnik Start Pruchnik 10 cze, 17:00
Stal Gorzyce Stal Gorzyce - : - Igloopol Dębica Igloopol Dębica 10 cze, 17:00
Stal Nowa Dęba Stal Nowa Dęba - : - Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 10 cze, 17:00
Czarni 1910 Jasło Czarni 1910 Jasło - : - Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 10 cze, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa - : - Piast Tuczempy Piast Tuczempy 10 cze, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - : - KS Wiązownica KS Wiązownica 10 cze, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
Dodaj do: