Przemyska Barcelona - Terminarz


Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
2 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 0 : 3 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 15 sie, 11:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 15 sie, 11:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 6 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 15 sie, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 15 sie, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 15 sie, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 15 sie, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 15 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 3 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 23 sie, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
1 kolejka 
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 5 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 11 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 11 sie, 18:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 4 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 12 sie, 11:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 12 sie, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 1 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 12 sie, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 4 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 12 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 12 sie, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 12 sie, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
3 kolejka 
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 1 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 19 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 19 sie, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 19 sie, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 3 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 19 sie, 13:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 19 sie, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 20 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 20 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 0 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 20 sie, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
4 kolejka 
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 2 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 27 sie, 17:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 3 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 26 sie, 11:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 26 sie, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 26 sie, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 26 sie, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 2 : 3 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 26 sie, 17:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 27 sie, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 0 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 27 sie, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
5 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 5 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 30 sie, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 30 sie, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 30 sie, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 30 sie, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 0 : 0 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 30 sie, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 1 : 2 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 30 sie, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 30 sie, 18:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 6 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 30 sie, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
6 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 3 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 wrz, 11:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 2 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 wrz, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 wrz, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 wrz, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 4 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 wrz, 17:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 3 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 3 wrz, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 0 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 wrz, 16:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 5 KS Wiązownica KS Wiązownica 3 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
7 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 2 Granica Stubno Granica Stubno 9 wrz, 16:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 9 wrz, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 9 wrz, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 9 wrz, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 10 wrz, 16:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 10 wrz, 16:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 3 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 10 wrz, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 3 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 10 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
8 kolejka 
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 19 wrz, 16:30
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 2 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 16 wrz, 11:30
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 16 wrz, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 16 wrz, 16:35
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 16 wrz, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 17 wrz, 15:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 17 wrz, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 2 KS Wiązownica KS Wiązownica 17 wrz, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
9 kolejka 
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 24 wrz, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 2 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 18 paź, 14:30
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 23 wrz, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 4 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 23 wrz, 16:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 1 Granica Stubno Granica Stubno 23 wrz, 16:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 0 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 24 wrz, 11:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 24 wrz, 16:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 0 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 24 wrz, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
10 kolejka 
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 30 wrz, 15:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 30 wrz, 11:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 30 wrz, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 30 wrz, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 0 : 2 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 30 wrz, 16:05
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 1 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 1 paź, 15:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 paź, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 paź, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
11 kolejka 
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 7 paź, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 7 paź, 15:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 0 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 7 paź, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 3 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 7 paź, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 3 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 7 paź, 16:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 4 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 8 paź, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 8 paź, 15:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 : 3 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 8 paź, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
12 kolejka 
Granica Stubno Granica Stubno 1 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 14 paź, 15:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 2 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 14 paź, 15:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 14 paź, 15:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 2 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 14 paź, 15:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 5 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 14 paź, 15:45
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 2 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 15 paź, 14:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 15 paź, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 15 paź, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
13 kolejka 
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 2 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 21 paź, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 22 paź, 11:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 4 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 21 paź, 11:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 21 paź, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 21 paź, 15:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 1 Granica Stubno Granica Stubno 21 paź, 15:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 3 : 0 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 22 paź, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 22 paź, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
14 kolejka 
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 5 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 28 paź, 11:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 4 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 28 paź, 14:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 28 paź, 14:30
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 25 lis, 13:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 : 3 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 28 paź, 11:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 28 paź, 14:30
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 2 : 4 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 28 paź, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 4 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 29 paź, 14:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
15 kolejka 
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 5 lis, 11:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 4 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 4 lis, 11:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 3 : 2 KS Wiązownica KS Wiązownica 4 lis, 13:30
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 lis, 14:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 0 : 0 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 4 lis, 14:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 2 : 2 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 4 lis, 14:05
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 2 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 5 lis, 11:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 lis, 13:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
16 kolejka 
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 1 : 5 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 11 lis, 13:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 11 lis, 13:30
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 3 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 11 lis, 13:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 5 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 11 lis, 13:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 11 lis, 13:30
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 3 : 4 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 11 lis, 14:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 8 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 12 lis, 13:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 12 lis, 13:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
17 kolejka 
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 18 lis, 13:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 5 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 18 lis, 13:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 5 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 18 lis, 11:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 18 lis, 12:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 18 lis, 13:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 18 lis, 13:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 2 : 5 Granica Stubno Granica Stubno 18 lis, 13:45
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 3 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 18 lis, 14:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
18 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 17 kwi, 16:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 18 kwi, 16:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 : 1 Granica Stubno Granica Stubno 18 kwi, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 0 : 0 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 18 kwi, 16:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 18 kwi, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 3 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 18 kwi, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 0 : 3 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 18 kwi, 17:05
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 3 KS Wiązownica KS Wiązownica 18 kwi, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
19 kolejka 
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 0 : 0 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 4 kwi, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 16 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 16 maj, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 1 : 0 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 16 maj, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 1 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 16 maj, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 2 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 16 maj, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 3 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 16 maj, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 23 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
20 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 24 mar, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 3 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 24 mar, 14:30
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 0 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 25 mar, 15:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 6 cze, 17:30
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 6 cze, 17:30
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 2 KS Wiązownica KS Wiązownica 6 cze, 17:30
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 0 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 6 cze, 17:30
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 6 cze, 17:30
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
21 kolejka 
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 2 : 4 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 31 mar, 11:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 0 : 0 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 31 mar, 13:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 31 mar, 14:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 31 mar, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 3 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 31 mar, 15:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 31 mar, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 3 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 31 mar, 15:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 31 mar, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
22 kolejka 
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 7 kwi, 11:00
Granica Stubno Granica Stubno 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 7 kwi, 14:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 3 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 7 kwi, 15:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 4 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 7 kwi, 15:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 7 kwi, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 : 3 Sokół Nisko Sokół Nisko 7 kwi, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 7 kwi, 17:05
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 8 kwi, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
23 kolejka 
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 3 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 14 kwi, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 14 kwi, 12:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 2 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 14 kwi, 15:30
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 4 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 14 kwi, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 14 kwi, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 14 kwi, 16:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 15 kwi, 15:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 15 kwi, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
24 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 21 kwi, 11:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 3 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 21 kwi, 11:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 6 KS Wiązownica KS Wiązownica 21 kwi, 15:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 0 : 0 Sokół Nisko Sokół Nisko 21 kwi, 16:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 1 : 1 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 21 kwi, 16:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 0 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 21 kwi, 17:05
Granica Stubno Granica Stubno 3 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 22 kwi, 15:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 22 kwi, 15:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
25 kolejka 
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 25 kwi, 16:30
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 6 : 0 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 25 kwi, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 25 kwi, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 0 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 25 kwi, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 25 kwi, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 25 kwi, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 3 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 25 kwi, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 1 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 25 kwi, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
26 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 3 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 28 kwi, 16:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 0 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 28 kwi, 16:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 28 kwi, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 0 : 0 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 28 kwi, 17:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 4 : 2 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 28 kwi, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 2 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 28 kwi, 17:05
Granica Stubno Granica Stubno 2 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 29 kwi, 16:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 4 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 29 kwi, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
27 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 2 : 0 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 maj, 17:30
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 5 maj, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 4 : 1 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 5 maj, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 5 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 5 maj, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 5 maj, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 KS Wiązownica KS Wiązownica 5 maj, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 1 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 6 maj, 16:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
28 kolejka 
Granica Stubno Granica Stubno 2 : 3 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 12 maj, 15:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 4 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 12 maj, 16:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 12 maj, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 3 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 12 maj, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 0 : 1 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 12 maj, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 0 : 7 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 12 maj, 17:05
KS Wiązownica KS Wiązownica 0 : 0 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 13 maj, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 2 : 2 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 13 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
29 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 4 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 19 maj, 11:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 1 : 0 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 19 maj, 11:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 1 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 19 maj, 16:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 1 : 2 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 19 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 2 : 1 Granica Stubno Granica Stubno 19 maj, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 19 maj, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 0 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 20 maj, 11:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 20 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
30 kolejka 
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 2 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 26 maj, 11:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 1 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 26 maj, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 26 maj, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 3 : 1 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 26 maj, 17:00
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 26 maj, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 1 : 1 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 27 maj, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 1 : 3 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 27 maj, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 2 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 27 maj, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
31 kolejka 
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 6 : 1 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 30 maj, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 : 0 Granica Stubno Granica Stubno 30 maj, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 0 : 0 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 30 maj, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 30 maj, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 : 2 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 30 maj, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 0 : 2 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 30 maj, 18:00
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 1 : 5 KS Wiązownica KS Wiązownica 30 maj, 18:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 1 : 1 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 30 maj, 18:05
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
32 kolejka 
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 0 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 2 cze, 16:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 1 : 3 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 2 cze, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 0 : 4 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 cze, 17:00
Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 1 : 2 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 2 cze, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 5 : 0 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 3 cze, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 3 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 3 cze, 17:00
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 6 : 5 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 3 cze, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 5 : 1 Sokół Nisko Sokół Nisko 3 cze, 18:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
33 kolejka 
Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 0 : 3 Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 9 cze, 16:00
MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 1 : 2 Błękitni Ropczyce Błękitni Ropczyce 9 cze, 17:00
Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 5 : 4 Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 9 cze, 17:00
Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 2 : 4 Igloopol Dębica Igloopol Dębica 9 cze, 17:05
Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 4 : 4 LKS Pisarowce LKS Pisarowce 10 cze, 17:00
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 2 : 1 KS Wiązownica KS Wiązownica 10 cze, 17:00
Sokół Nisko Sokół Nisko 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 10 cze, 17:00
Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 2 : 0 Piast Tuczempy Piast Tuczempy 10 cze, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
34 kolejka 
Igloopol Dębica Igloopol Dębica 1 : 1 Wisłok Wiśniowa Wisłok Wiśniowa 13 cze, 17:00
LKS Pisarowce LKS Pisarowce 2 : 2 Ekoball Stal Sanok Ekoball Stal Sanok 15 cze, 17:00
Piast Tuczempy Piast Tuczempy 3 : 0 Głogovia Głogów Małopolski Głogovia Głogów Małopolski 15 cze, 17:00
Unia Nowa Sarzyna Unia Nowa Sarzyna 2 : 6 Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica 15 cze, 17:00
Granica Stubno Granica Stubno 0 : 1 Wisłok Strzyżów Wisłok Strzyżów 15 cze, 17:00
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa 3 : 2 Sokół Nisko Sokół Nisko 16 cze, 17:00
KS Wiązownica KS Wiązownica 4 : 2 Izolator Boguchwała Izolator Boguchwała 16 cze, 17:00
Rzemieślnik Pilzno Rzemieślnik Pilzno 7 : 1 MKS POLONIA Przemyśl MKS POLONIA Przemyśl 16 cze, 17:00
wygenerowane przez Tabelkownik 1.5
Dodaj do: